Kontakta oss

SIF har delat in Sverige i sex regioner: Syd, Väst, Öst, Stockholm, Mitt och Norr. För enkelhetens skull har också TiH den regionindelningen.

Länk till SIFs regioner:
http://www.icelandichorse.se/Förbundet/Lokalföreningar/Regionindelning.aspx

Här följer kontaktpersonerna för TiHs regioner:

Syd: Tanja Zabel, Arkelstorp, tanja@tanjaz.net, Tel: 070-8703539

Väst: Åse Ericson,  Falköping, ase@aseericson.se  Tel: 070-324 11 11

Öst: Åsa Strandberg, Ydre, asa@kalvefalls.se  Tel: 0140-91133 och 070-565 82 79 – SAMMANKALLANDE FÖR REGIONERNA

Stockholm: Malin Stang, malin.stang@gmail.com, Tel: 070-4 59 94 61

Mitt: Gunilla Lindgren, Uppsala, gunilla.lindgren@lansstyrelsen.se Tel:070-216 64 40

Norr: Kicki Flank Elffors, Njutånger,  Kicki.flank@outlook.com Tel: 070-312 04 65

Ta gärna kontakt med den ansvariga i din region om du som privatperson, ditt företag, din ridskola eller din lokalklubb är intresserad av få veta mer om TiH, rida TiH kurs, tävla i TiH, har synpunkter eller önskemål som rör TiH. Vi väntar på att höra ifrån dig!

 

Vill du komma i kontakt med någon i styrelsen är du välkommen att höra av dig på följande sätt:

Denni Hauksson: 0157-210 61, alt. info@iaodenni.nu

Malin Schön: 073-971 19 25 alt. malin@malinweb.se

Kia Holmquist: 070-750 88 68 alt. kia@frami.se

Ia Lindholm: 0157-210 61, alt. info@iaodenni.nu

Lena Lennartsson: lena@landsbergaislandshastar.se

Kicki Flank Elffors: 070-3120465, alt. kicki.flank@outlook.com

Karin Westerlund: karin@westerlund.org

 

Föreningen Tölt in Harmonys styrelse, vald 2016

Ordförande: Denni Hauksson

Vice Ordförande: Kia Holmquist

Kassör: Karin Westerlund

Sekreterare: Kicki Flank Elffors

Ledamöter: Malin Schön, Lena Lennartsson, IA Lindholm

Suppleant: Åsa William

 

SIFs nationella skolrepresentant (adjungerande): Ulrika Backan

 

Revisor: Jonas Bring

Valberedning: Gunilla Lindgren (gunilla.lindgren@lansstyrelsen.se) och Anna-Lena Berg (eldskari@telia.com)

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s